Poradnik dla szukających pracy

PODEJMIJ WYZWANIE,  SPRAWDŹ SIĘ, PRACUJ !

Pierwszym krokiem do znalezienia pracy za naszym pośrednictwem jest dostarczenie nam CV. Można zarejestrować się na naszej stronie, aplikować bezpośrednio na wybraną ofertę, bądź odwiedzić nas w biurze w Dzierżoniowie.

Nie pobieramy żadnych opłat związanych z procesem rekrutacji.

JAK DZIAŁAMY ?

  • Zapewniamy pełen profesjonalizm i zaangażowanie w pracy z każdym Kandydatem.
  • Dobieramy najlepsze rozwiązania z zakresu rekrutacji i doradztwa zawodowego.
  • Rekrutujemy do pracy za granicą oraz pracy stałej, która zapewnia tak ważne poczucie stabilności finansowej i możliwość dalszego rozwoju kariery.

PAMIĘTAJ!

Mając informacje o firmie, w której starasz się o pracę, zwiększasz szansę na dobre wrażenie u potencjalnego pracodawcy!

Kontakt

Jeśli potrzebujesz pomocy w przygotowaniu się do rozmowy – zadzwoń! Chętnie podpowiemy jak przekonać pracodawcę dlaczego warto Cię zatrudnić.

Kontakt

Jak napisać CV, które zadziała na pracodawcę?  

W CV najważniejsza jest treść.

Jeśli Twoje CV jest nieczytelne, może trafić do kosza, nawet jeśli posiadasz wymagane doświadczenie i kwalifikacje!

Przemyślane i dobrze zaprojektowane curriculum vitae pozytywnie Cię wyróżni i umiejętnie podkreśli najważniejsze informacje. Jak pisać CV, które przyciąga uwagę pracodawcy?

Pod imieniem i nazwiskiem dodaj nazwę stanowiska, na które aplikujesz.To pomaga zbudować wrażenie, że napisałeś CV konkretnie na daną ofertę.

Umieść umiejętności oraz podsumowanie zawodowe w widocznych miejscach CV, najważniejsze informacje powinny być na górze i po lewej stronie CV.

Koniecznie dodaj sekcję „osiągnięcia” i upewnij się, że opis dwóch ostatnich stanowisk mieści się na pierwszej stronie CV (to najważniejsza część Twojego CV).

Upewnij się, że wszystkie wyżej wymienione miejsca są wyraźnie widoczne w Twoim CV. Postaraj się, by Twoje CV miało odpowiednio dobrane kolory i aby nie zawierało elementów odciągających uwagę od najważniejszych treści.